Atsiliepimai

Tadas Jonkus
 

Europos K-1 čempionas
Daugkartinis Lietuvos KICK BOKSO ČEMPIONAS
Lietuvos BOKSO ČEMPIONAS
Latvijos Atviro čempionato Tailando bokso nugalėtojas
Pasaulio Čempionato KICK-BOKS Sidabro medalio nugalėtojas
K-1 east europe GP Prizininkas

Atsiliepimai

Klube ''K-1 Akademija'' treniruotes veda puikus savo srities specialistas Vadim Chromych. Šis treneris per savo sportinę karjerą yra iškovojęs daug titulų, bei sukaups didelę kovų patirtį. Visa ši sukaupta patirtis ir trenerio profesionalumas puikiai atsispindi treniruotėse. Treneris puikiai sugeba išaiškinti, pademonstruoti visus k - 1 technikos elementus, labai tiksliai parenka treniruočių krūvius, indvidualiai sudaro programas padedančias profesionaliai pasiruošti varžyboms. Be viso šito man labai patinka, kad "K-1 Akademija" klube treniruotės vyksta labai įvairiapusiškos, ivairiuose vietose: treniruoklių salėje, baseine, kikbokso salėje, miške, prie jūros. Tai puikiai padeda stiprėti ne tik fiziškai, dvasiškai, bei skatina propoguoti sveiką gyvenseną. Be to šiame klube man labai patinka atmosfera, visi čia labai aktyviai bei negailėdami jėgų sportuoja ir dėl to salėje visada jaučiasi kovinė dvasia. Linkiu "K-1 Akademijai" didelės sėkmės ir toliau garsinti savo bei lietuvos vardą visame pasaulyje!
Tadas

Martynas Danius
 

MARTYNO DANIAUS pasiekimai :

 2009 m. Lietuvos kikbokso čempionatas  1vt.  -57kg

2010 m. Lietuvos kikbokso čempionatas 1vt. -63kg

2010 m. Baltic open K-1 čempionatas U-20  1vt. -60kg

2011 m. Poland open kikbokso čempionatas 1vt. -63,5kg

2011 m. Fight night 8 (Talinas, Estija) dalyvis – 63,5kg

2011 m. Lietuvos kikbokso čempionatas 3vt. -63,5kg

2011 m. Latvijos WAK-1F K-1 čempionatas 1vt. -63,5kg

2012 m. Baltic Muaythai čempionatas 3vt. -67kg

2012 m. BUSHIDO S.W.A.T. 25 (Kaunas)  turnyro dalyvis ir prizininkas

2012 m.“ Fight night in Klaipėda“  dalyvis ir prizininkas

2012 m.BUSHIDO S.W.A.T. 27 (Kaunas)  turnyro dalyvis ir prizininkas

2012 m. WAK-1F European Open K-1 Cup 3vt. -67kg

2013 m. vasario 2 d. “ Fight night in Klaipėda“  dalyvis ir prizininkas

2013 m. vasario 23 d. BFC-26: Neman Challenge (Grodno, Baltarusija) dalyvis.

2013 m. gegužės 10 d. BUSHIDO S.W.A.T. 36 (Panevėžys)  turnyro dalyvis ir prizininkas.

2013 m. spalio 3-6 d. Pasaulio Taurės K-1 mėgėjų čempionatas (Ryga)  3vt. -65kg

2013 m. lapkričio 16 d.  pasaulinio lygio Bushido FC HEROS 2013 turnyro dalyvis ir prizininkas(65kg)

2013 m. gruodžio 15 d. GOLDEN GLORY – PRO 3 (Ryga, Latvija) nugalėtojas (kova dėl diržo) 65kg

2014 m. sausio 19 d. FIGHTLAND (Keila, Estija) turnyro nugalėtojas  (65kg)

 

Atsiliepimai: 

Lankau šį sporto klubą nuo pat įkūrimo pradžios. Esu labai patenkintas tiek treniruočių užsiėmimais, tiek trenerio darbu, tiek klubo kolektyvu, kuris yra labai draugiškas. Ačiū  Vadimui, jis yra ypač profesionalus treneris išmanantis savo darbą. Pagal trenerio sudarytą programą ir metodiką  pasiekiau aukštų rezultatų apie kuriuos net nebūčiau pagalvojęs bei tapau profesionaliu sportininku.  Sporto  klube "K-1 Akademija" sportuoju jau penkeri metai, tačiau treniruočių įvairovė vis mane stebina - visada gali sulaukti bei išmokti kažko naujo . Labiausiai patinka treniruotės miške, prie jūros , kurios vyksta vasarą. Šiandien drąsiai galiu teigti, kad trenerio dėka, sportas tapo mano gyvenimo dalimi!


Sergej “KUVALDA” Maslobojev
 

World Kickboxing Heavyweight Champion (W.K.A)
European MMA Light Heavyweight Champion (W.W.U.F.C)
Lithuanian MMA Light Heavyweight Champion (Realios Kovos 6)
Baltic Muay Thai Light Heavyweight Champion (Songchai)

Atsiliepimai

"Vasarą leidau Klaipedoje ir treniravausi "K-1 Akademija" klube. Smagus bei draugiškas kolektyvas, jauki sporto salė, nors daugiau laiko skirdavome treniruotėms gamtoj (prie jūros arba miške). Labiausiai paliko ispūdį trenerio atsidavimas savo mokiniams. Sukaupta didžiulė patirtis sporte leidžia jam kaskart nustebinti naujovėmis! Kitą vasarą planuoju grįžt i gimtinę ir pratęsti treniruotes "K-1 Akademija" klube!"
Sergej

Piotr Ivankov
 

Dalyvauja mėgėjų ir profesionalų  dvikovose – per 100 įvairaus sudėtingumo kovų.

Pabaltijo  mišrių MMA kovų dalyvis,  prizininkas ir čempionas
Daugkartinis tarptautinių turnyrų prizininkas ir nugalėtojas
2002m. – pasaulio vicečempionas pagal WKA
2003m. – Europos čempionas pagal WKA

2003m. – pasaulio čempionas pagal WKA

Atsiliepimai

Esu dėkingas K-1 akademijai sudariusiai galimybę treniruotis ir ruoštis varžyboms, puikiai įrengtoje treniruočių salėje. Asmeniškai dėkoju draugui ir treneriui Vadimui Chromich už profesionalią pagalbą treniruojantis. Trenerio Vadimo dėka mano meistriškumas ir fizinis pasiruošimas žymiai pagerėjo

2002m. – pasaulio vicečempionas pagal WKA


Aleksej Stankevich
 

 

 Titulai:

 

 

Lietuvos fitneso čempionato prizininkas;

 

 

Daugkartinis Lietuvos rankų lenkimo čempionas ir prizininkas;

 

 

Daugkartinis nacionalinių ir tarptautinių rankų lenkimo turnyrų nugalėtojas ir prizininkas;

 

 

Pabaltijos Muaythai, Latvijos K-1 ir Lietuvos kikbokso čempionatų prizininkas;

 

 

Europos Muaythai taurės vicečempionas;

 

Daugkartinis nacionalinių ir tarptautinių kikbokso ir bokso turnyrų nugalėtojas ir dalyvis.

 

    ATSILIEPIMAI

 

 „K-1 Akademija“ tai unikali sporto organizacija kur susirenka skirtingų amžiaus grupių, užsiėmimų, interesų ir fizinių pajėgumų žmonės. Tačiau nepaisant tokios žmonių įvairovės, visi čia susirinkusieji turi bendrą tikslą – treniruotis ir tobulėti. Būtent tai ir vienija visus šios organizacijos narius. Aukštų intelektualinių sugebėjimų organizacijos vadovas ir treneris Vadim Chromych pritraukia į organizaciją tokio pat aukšto intelekto žmones ir tai yra vienas iš išskirtinių „K-1 Akademija“ bruožų, nes tokio tipo žmones gali pritraukti tik tokio pat mentaliteto treneris. Kiekvienas iš tų žmonių savo darbe ar srityje yra specialistas, tačiau ateidami į treniruotes jie čia atitrunka nuo kasdieninių darbų, rūpesčių ir rutinos, bei tampa vieningu ir sklandžiai funkcionuojančiu organizmu, treniruodamiesi vienas šalia kito ir siekdami kiekvienas savo tikslų bei svajonių. Dar vienas iš išskirtinių „K-1 Akademija“ bruožų tai šiltas narių bendravimas tarpusavyje. Žmonės kartu treniruojasi, dalinasi patarimais ir padeda vienas kitam tobulėti. Nesijaučia jokio priešiškumo, pavydo ir neapykantos, o sunkiausiais treniruotės momentais salėje galima išgirsti tik tai linksmus ir nuoširdžius pajuokavimus. Taip pat, būdamas geru psichologu, treneris Vadim Chromych meistriškai atranda tinkamą priėjimą prie visų savo auklėtinių, nes kiekvienas žmogus yra savarankiška ir individuali asmenybė, ir kiekvienam žmogui turi būti taikomi skirtingi priėjimo metodai. Tai yra labai svarbi ir neatsiejama kiekvieno trenerio užduotis, tačiau su ta užduotim „K-1 Akademija“ įkūrėjas ir treneris susitvarko puikiai. Kiekvienas „K-1 Akademija“ organizacijos sportininkas gauna reikalingus patarimus, kurie jam praverčia ne tik sporte, bet ir gyvenime, kiekvienam sportininkui pritaikomas jam tinkamas sportavimo metodas ir grafikas, kiekvienam sportininkui padedama tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.